lokal, lokale, komercyjny, komercyjne, Hiszpania, Orihuela Costa, La Zenia, boulevard, centrum handlowe

Rodzice zginęli w morzu

Guardamar del Segura/Torrevieja – Prawdziwy dramat wydarzył się w środę na Playa Tossals w Guardamar del Segura. 39-letnia kobieta oraz 48-letni mężczyzna utonęli w morzu.

Rodzice zginęli w morzu, Costa Blanca

Na zdjęciu widoczne jest miejsce, w którym zdarzył się ten straszny wypadek. Około godziny 10 znaleziono ciała małżeństwa, jednak nadal nie są znane okoliczności ich śmierci.

Małżeństwo pochodzenia hiszpańskiego pochodziło z Alguazas w Murcii i spędzali wakacje na Camping Marjal wraz ze swoimi córkami w wieku 11 oraz 16 lat oraz swoim niepełnoletnim siostrzeńcem.

Niestety plaża, przy której zdarzył się wypadek nie jest pod nadzorem ratowników. W Guardamar w czasie zdarzenia wywieszono czerwoną flagę, niestety lekkomyślność tych ludzi kosztowała ich najdroższą cenę, jaką mogli zapłacić.

W miejscu zamieszkania tej rodziny obchodzona jest żałoba, a ich dzieci są pod stałą opieką psychologów.

Wiele szczęścia miało w środę dwóch nastolatków w wieku 11 oraz 14 lat, którzy przy nienadzorowanej Cala de Los Trabajos w Torrevieja zostali porwani przez silne fale. Na szczęście zjawiła się na czas Guardia Civil i uratowała nastolatków z wody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


informacje o Hiszpanii informacje o Alacant, Alicante, miasto informacje o Costa Blanca, CostaBlanca informacje o Torrevieja, miasto w Hiszpanii

costablanca24.com

Copyright © CostaBlanca24.pl - Costa Blanca w Hiszpanii, przydatne informacje.