lokal, lokale, komercyjny, komercyjne, Hiszpania, Orihuela Costa, La Zenia, boulevard, centrum handlowe

Wielkanocny cud na lotnisku Corvera

Murcia – Nowe lotnisko Murcia-Corvera jeszcze nie jest otwarte nawet miesiąc czasu, a na biurkach osób za nie odpowiedzialnych już zaczynają zbierać się góry skarg.

Wielkanocny cud na lotnisku Corvera, Costa Blanca

Głównie są to skargi obcokrajowych rezydentów, o których zapomniano w trakcie tworzenia połączenia transportu publicznego z nowym lotniskiem. Przede wszystkim chodzi tutaj o wcześniejszych użytkowników znajdującego się nieopodal wybrzeża lotniska San Javier, którzy mieszkają w La Manga oraz Cabo de Palos. Autobusy jadą stamtąd obecnie tylko w kierunku Cartageny oaz do miejscowości leżących na północ od La Manga.

Władze na czele z Ministrem Infrastruktury i Ruchu Drogowego Patricio Valverde, obiecały, że stworzą dwa nowe połączenia autobusowe, które mają zacząć jeździć od Wielkiego Tygodnia. Dwie nowe linie mają kursować 24 razy w tygodniu, zawsze z i do La Manga oraz Cabo de Palos,. Jeśli zapotrzebowanie będzie więcej, to liczba ta zostatnie zwiększona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


informacje o Hiszpanii informacje o Alacant, Alicante, miasto informacje o Costa Blanca, CostaBlanca informacje o Torrevieja, miasto w Hiszpanii

costablanca24.com

Copyright © CostaBlanca24.pl - Costa Blanca w Hiszpanii, przydatne informacje.