lokal, lokale, komercyjny, komercyjne, Hiszpania, Orihuela Costa, La Zenia, boulevard, centrum handlowe

Tam, gdzie rządzą kozy

Szwajcarka Lili Gut w swoim zakładzie w Tibi wyrabia autentyczny ser ze świeżego mleka. Całej sztuki nauczyła się z dwóch książek.

Tam, gdzie rządzą kozy, Costa Blanca

Tibi – Liliane Gut całym swoim sercem za pomocą filiżanki do espresso nabiera mleka z metalowej kadzi i napełnia nią gliniane kubki swoich klientów.

„Wielu na początku jest sceptycznie nastawionym, ponieważ myślą, że mleko smakuje kozą.” – przyznaje Liliane. Jednak już po jednym łyku nadchodzi miłe zaskoczenie: Kozie mleko smakuje łagodnie, pysznie i w ogóle nie czuć zapachu zwierzęcia.

Ze świeżego mleka koziego Lili Gut w Quesería del Valle de Tibi w całkowicie naturalny sposób wytwarza produkty mleczne. Począwszy na serku śmietankowym, poprzez twaróg, kefir i jogurt aż po różne, przyprawione sery, które oczarowują podniebienia koneserów

Na stronie internetowej Lili można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy od sławnych ludzi i wielu chce ją koniecznie odwiedzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


informacje o Hiszpanii informacje o Alacant, Alicante, miasto informacje o Costa Blanca, CostaBlanca informacje o Torrevieja, miasto w Hiszpanii

costablanca24.com

Copyright © CostaBlanca24.pl - Costa Blanca w Hiszpanii, przydatne informacje.