lokal, lokale, komercyjny, komercyjne, Hiszpania, Orihuela Costa, La Zenia, boulevard, centrum handlowe

Zidentyfikowane zwłoki

Benissa – W mieście Benissa rozwiązano dwa tajemnicze przypadki. Chodzi tutaj o zaginionego w 2016 roku w Benissa Holendra i znalezionych w grudniu 2017 roku zmumifikowanych zwłok. Jak podaje hiszpańska prasa, dopiero teraz okazało się, że znalezione zwłoki to ciało właśnie zaginionego mężczyzny pochodzącego z Holandii.

Zidentyfikowane zwłoki, Costa Blanca

Zaginięcie 63-letniego Petera Muldera, który mieszkał sam w Benissa, skąd regularnie kontaktował się ze swoją rodziną w Holandii. W październiku 2016 roku jego rodzina w Amsterdamie udała się na policję i zgłosiła jego zaginięcie. Jednak najwidoczniej ich zgłoszenie nie dotarło do Benissy. Mężczyzna dalej był zaginiony, rodzina rozpowszechniła jego zdjęcie i opis na różnych forach internetowych, jednak bez żadnego rezultatu.

Tymczasem Guardia Civil z Calp w grudniu 2017 roku znalazła w należacym do Benissy Sant Antoni zmumifikowane zwłoki. Co gorsza, biegający po okolicy pies przyniósł swojej właścicielce jedną kość do domu> Kobieta okazała się być osteopatką i zidentyfikowała ją jako ludzką, dlatego też od razu zaalarmowała policję.

Funkcjonariusze dokonali wtedy strasznego odkrycia. Nieżyjący mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów i nie mógł zostać zidentyfikowany. Co jednak bardzo rzucało się w oczy to to, że nie miał on zębów.

Dopiero, gdy rodzina z Holandii zdecydowała się na poszukiwania mężczyzny również w Hiszpanii i dane zaginionego trafiły do Guardii Civil w Calp, zauważono związek pomiędzy tymi dwoma przypadkami – szczególnie, że Peter Mulder według danych swoich krewnych nie miał ju zębów.

Badania DNA teraz potwierdziły, że znalezione w grudniu 2017 roku ciało to zwłoki zaginionego Holendra, Petera Muldera. Nie podano jednak przyczyn oraz okoliczności jego śmierci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


informacje o Hiszpanii informacje o Alacant, Alicante, miasto informacje o Costa Blanca, CostaBlanca informacje o Torrevieja, miasto w Hiszpanii

costablanca24.com

Copyright © CostaBlanca24.pl - Costa Blanca w Hiszpanii, przydatne informacje.